Poduszki

Poduszki

Zmiana całego wystroju wnętrza w salonie, to spory wydatek finansowy. Wymaga także czasu, którego najczęściej nie mamy zbyt wiele. Dlatego bardzo doceniamy w takich sytuacjach drobne tricki. Za ich pomocą uzyskamy nowe wnętrze, niewielkim kosztem.

Jedną z takich sztuczek jest zmiana poszewek na poduszkach i narzuty lub pokrowca na kanapie. Aby efekt był jeszcze pełniejszy, a masz w pokoju zasłony, to również możesz je zmienić. Nie musisz zdawać się tylko na gotowe propozycje dostępne w sklepach. Aktualnie w sklepach z materiałami – które są również w sieci, znajdziemy tak niesamowity wybór tkanin, że z pewnością znajdziesz taką, która spodoba Ci się w każdym szczególe. Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką maszyny do szycia, to możesz sama wykroić oraz uszyć nowe pokrowce. Jeśli krawiectwo nie jest Twoją silną stroną z pewnością znajdziesz w pobliżu krawcową, która chętnie uszyje taki komplet z materiału dostarczonego przez ciebie.

Mimo to wciąż chcesz coś zmienić, a może wystrój wydaje Ci się niepełny?

Problem zapewne rozwiąże kilka dodatków, które nie zrujnują Twojego budżetu. Dadaj Świeczki w kolorze występującym na zasłonach. Możesz pokusić się o zmianę koloru ramek – w przypadku drewnianych, możesz przemalować je farbą w domowym zaciszu.